אחסון דירות
 
 
 
073-7841756
 
צרו קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אחסון דירות

 
עוברים דירה? משפצים את הבית? מעצבים מחדש ורוצים לאחסן את הריהוט הקודם?  אנחנו לכם מגוון רחב של פתרון לאחסון הדירה. אחסנה חכמה מתחילה בתכנון נכון וחשיבה לטווח הרחוק. חברתנו רואה את הנולד ויודעת לתת מענה ופתרון אחסנה בין אם זה לטווח קצר או ארוך. נציגינו יגיעו אליכם הביתה, יעזרו לכם להעריך את גודל המחסן הרצוי ולאחר שתסיירו במחסנים תוכלו לבחור את המחסן המושלם עבור הדירה שלכם.
 

מתי נצטרך אחסון דירות?

 
ישנן סיבות רבות לכך שאנשים פונים לחפש שירותי אחסנה. סיבות אלו יכולות להיות כל דבר מצורך לאחסן חפצים לטווח קצר מועד, בזמן מעבר דירה, דרך אחסון חפצים לטווח ארוך, כאשר מדובר בחפצים בעלי ערך כספי ו/או סנטימנטלי רב, ועד לאחסון חפצים בעקבות הליכי גירושין, אשר מצריכים היערכות מהירה ופתרון יעיל לחפצים, כאשר צריך לפנות את הבית במהירות וביעילות, עד שמוצאים הסדר מגורים חלופי ויכולים לעמוד שוב על הרגליים. אלו הן, כמובן, רק שלוש דוגמאות, וישנן סיבות רבות נוספות. 
 
אחסון דירות
 

אחסון דירה בכל גודל

 
גם אם אתם בעלי דירות מכל סוג שהוא, דירת פנטהאוז גדולה, דירת דופלקס, דירת גן ודירות 5-4 חדרים חברתנו נותנת מענה למגוון רחב של דירות בכל הגדלים. אצלנו תוכלו למצוא יחידות אחסון דירות במחירים נוחים, שירות אדיב ויועצים עם ידע וניסיון בכל הקשור בסידור וארגון חפצים ורהיטים ושמירתם לאורך זמן ביחידה סגורה. 
 

אנחנו נעניק לכם מחסנים מכל הגדלים לפי הצורך האישי שלכם בכל הקשור בפתרונות אחסנה של תכולת דירתכן. תוכלו למצוא לנוחותכם מיחידות אחסון אישיות וקטנות ועד מחסנים גדולים בסטנדרטים בינלאומיים. השקט והביטחון שלכם - זו האחריות שלנו. 

 
 

שירותי אחסנת דירות ברמה בינלאומית:

 
1.  יחידת אחסנת דירה לפי צרכי הלקוח.
2.  מפתחות ומנעולים בשליטתם של לקוחותינו.
3.  אבטחה ושמירה 24 שעות.
4.  אחסנת תכולות דירות גדולות במבנה חדיש ובקומת קרקע – אין מדרגות אין מעליות.
     באים, פורקים, מאחסנים, נועלים והולכים. פשוט וקל. 
 
 
 
 
 
 

שיקולים בבחירת שירותי אחסנה

 
מתי, אם כן, מומלץ לפנות ולחפש שירותי אחסון? ובכן, התשובה לכך יכולה להגיע משקלול משותף של מספר גורמים, או מכל אחד מהם לחוד, לפי סדר העדיפויות. כך, למשל, שאלת העלות היא אחת מהשאלות המרכזיות ביותר בתחום זה. אף על פי ששירות מקצועי אינו כה זול, נשאלת השאלה מהי האלטרנטיבה. אם אי-פנייה לאחסן חפצים מצריכה המשך של חוזה שכירות נצלני או תשלום של קנסות יציאה כבדים, הרי שיכול בהחלט להיות שיותר משתלם יהיה לאחסן את הדירה. אם, לעומת זאת, ניתן לאחסן את החפצים בעלות נמוכה יותר במקום הימצאותם יכול להיות שעדיף לעשות זאת.

שיקול נוסף הוא השיקול הבטיחותי – מה ערכם של החפצים שמתכננים לאחסן, והאם אובדנם יהיה קשה יותר מאשר עלות אחסונם. כך, למשל, גם אם יש לכם דירה או בית משלכם, בהם תוכלו לכאורה לאחסן את חפציכם, במידה ועליכם לעזוב את הבית לפרק זמן ממושך, יכול להיות שתבקשו לפנות לחברת אחסון דירות. עסקים המספקים שירותים אלה מעמידים לשירות לקוחותיהם סידורי אבטחה בדרגות שונות של חומרה, ובכל מקרה, רבים מעסקים אלו מספקים סידורי אבטחה 24 שעות ביממה, דבר שאינו אפשרי עבור כל אחד.

ושיקול שלישי הינו הצורך או הרצון בדיסקרטיות. לא הכול ניתן למדוד בכסף. לכן, גם אם אחסון איכותי עלול לעלות לא מעט, הרי שאם הוא מספק את התמורה המבוקשת, הרי שהוא עדיין משתלם. יש לבחון רק איזו מידה של דיסקרטיות מציע ומאפשר המקום. למותר לציין כי מדובר באחסנת דירות בלבד, וכי אין לאחסן מטענים לא חוקיים.
 
אחסון דירה
 

אבטחה וביטוח – אחסון דירה עם אחריות

 
החשש הגדול ביותר של אנשים הוא, השארת הציוד שלהם במקומות שאינם יודעים שהם בטוחים. בחברתנו מכירים היטב את התחושה הזאת אצל לקוחות חדשים שמגיעים אלינו לאחר שנכוו במקומות אחרים שבהם אחסנו את הציוד שלהם. גם לעניין האבטחה דאגנו ומסביב ליחידות אחסון דירה עומדת שמירה 24 שעות עם סיורי שמירה של חברת אבטחה אזורית, מערכות אזעקה ומצלמות אבטחה. אנו שמים את הביטחון והשמירה למטרה עליונה ממש כשם שאנו שמים את התנאים של אחסנת דירות כתנאים ברמה גבוהה ובינלאומית. אחד משירותי הדגל של החברה הוא ביטוח על כלל הציוד המאוכלס מהפריט הקטן ועד הגדול, כדי שאתם תוכלו לאחסן בשקט ללא דאגות. בשביל זה אנו פה. 
 

עם אחסנה גדולה באה אחריות גדולה

 
עוד דבר שחברתנו מעניקה ללקוחותיה היא אחריות על החפצים ותכולת הדירה. ידוע כי אנשים שטורחים לאחסן את תכולת דירתם ביחידת אחסון דירות, מבינים כי הרהיטים והציוד שלהם הוא אינו ציוד מתכלה שניתן פשוט להיפטר ממנו. חברתנו שומרת ודואגת לתת אחריות על הציוד שהיא מאכלסת במתחם. אתם מקבלים מפתח ורק אתם הבעלים של יחידת האחסנה. אתם קובעים מה נכנס ומה יוצא בכל עת שתחפצו. 
 
 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירות אחסון דירות חייגו כעת: 073-7841756
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 632 רעננה, 4310601
טל': 073-7841756,  פקס: 7413001 - 09