אחסון דירות
 
 
 
073-7841756
 
צרו קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אחסון תכולה שהתקבלה בירושה

 

קבלת תכולה באופן פתאומי בעקבות מות בן משפחה

 


במהלך החיים אנו עלולים להגיע למצב בו בן משפחה ותיק  אשר הלך לעולמו הוריש לכם ירושה הכוללת ציוד רב ולעיתים אף רב ערך. במקרים רבים מדובר בציוד רב אשר תופס נפח רב, כאשר אין בדירה שלנו אין אפשרות לאחסן את כולו או שאנו לא מעוניינים לאחסן אותו אצלנו כדי למנוע מהפיכת הדירה לשטח אחסון שיפריע לנו. במקרים כאלו בה אנו מעוניינים לשמור באופן זמני או קבוע את תכולת הדירה שקיבלנו (ולא להשאיר אותה בדירת המנוח) הפתרון האידיאלי הוא אחסון במחסנים ייעודיים לכך.
 
 

אחסון ציוד שהתקבל בירושה

 
 

· כשמותירים לנו בירושה ציוד רב אנחנו יכולים להיות חסרי אונים באחסון שלו ולכן חשוב לבחור חברת שמציעה שירותי אחסון ללא הגבלת זמן. סביר להניח שבסוף נמצא מה לעשו תעם הציוד הזה, או שנשתמש בו בעצמנו, או שנפזר אותו לחברים ובני משפחה אחרים או שנצליח למכור אותו, אך אחסון ללא הגבלת זמן או התייקרות של תעריף האחסון החודשי הם דברים שיביאו לכם הרבה נחת ושלווה.


· אחסון של ציוד יקר ערך ללבכם, גם אם השווי הכספי שלו לא בשמיים, חייב להיעשות עם אבטחה כבדה. ישנם פורצים רבים שמנסים לגנוב באופן יום יומי מאזורי מחסנים כיוון שהם יודעים היטב שבתוך המחסן יש ציוד של אנשים שהפקידו אותו שם וחברה שלא תקפיד על מערך אבטחה משמעותי עם מצלמות ושומרים במשך כל שעות היממה, מומלץ לכם להדיר רגליכם ממנה.

 
 
 
אחסון תכולה שהתקבלה בירושה
 
 
 

כל סוגי האחסון באיחסון 2000 בע"מ

 

אנחנו בחברת אחסון 2000 בע"מ  מציעים לכם את שירותי האחסון הטובים ביותר שתוכלו לקבל. אם אתם צריכים לאחסן ציוד שקיבלתם בירושה, פריטים שאתם מנסים למכור, סחורה שייבאתם מחו"ל, פריטי אומנות או כל דבר אחר, תהיו בטוחים שאצלנו תמצאו תשובה לכל סוג אחסון שתרצו. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום כדי לשמוע עוד על השירותים שלנו ומה הם כוללים, נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

לאחסון תכולת שהתקבלה בירושה ולמגוון שירותי אחסון צרו עמנו קשר כעת -

073-7841756

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 632 רעננה, 4310601
טל': 073-7841756,  פקס: 7413001 - 09