אחסון דירות
 
 
 
073-7841756
 
צרו קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אחסון תכולת בית

 

מתי צריך לאחסן את תכולת הבית?

 

ישנם מצבים מסוימים בהם עולה הצורך לפנות את תכולת הבית, אך אין דירה אחרת לאחסן בה את כל החפצים. המקרים הנפוצים הם כאשר עוברים דירה והדירה החדשה עדיין אינה מוכנה, כאשר מסלבטים את הבית לתקופה של כמה חודשים וצריך לפנות חלק מהתכולה לדיירים החדשים, ובמצבים בהם עוברים לתקופה מסוימת לחו"ל אך מעוניינים לשמור על התכולה של הדירה. בדיוק בשביל המטרות הללו, קיים שירות של אחסון תכולת בית. 
 

מה צריך לכלול שירות אחסון?

 

שירות אחסון הוא לא סתם מחסן שמניחים בו את הדברים. יש מספר דברים שצריכים להיות כלולים בו על מנת לאפשר שמירה מיטבית על החפצים שלכם:

מחסנים בגודל מתאים – גודל המחסן צריך להיות פרופורציונלי לכמות הציוד שאתם מאחסנים, על מנת שתשלמו מחיר בהתאם. אם למשל אתם מאחסנים רק חפצי נוי ומסמכים מבלי צורך לאחסן ריהוט, אין שום סיבה שתשלמו על מחסן גדול מדי. שירות אחסון תכולת בית איכותי צריך להציע לכם מגוון גדלים של מחסנים שניתן לבחור.

אוורור וניקיון – הימצאות של רטיבות ושל אוויר עומד בתוך מחסן עלולה לפגוע מאוד לחפצים שלכם. מחסן שאינו נקי דיו עשוי להכיל מזיקים, חרקים ואבק שמזיקים לריהוט. שירות אחסון איכותי יכלול מערכות אוורור מתקדמות וניקיון רב במחסנים, אשר יאפשרו לשמור על החפצים שלכםלאורך זמן.

אבטחת התכולה – תכולה של בית היא דבר יקר ערך, לא רק מבחינה כלכלית אלא גם מבחינה סנטימנטלית. החשיבות של אבטחת התכולה היא עצומה ונותנת לכם שקט נפשי רב. חברת אחסנה איכותית תיתן לכם שירות אבטחה שוטף על הציוד שלכם, וביטוח מקיף על כלל הציוד. המפתח לציוד צריך להינתן אך ורק לכם מבלי יכולת לאנשים אחרים להיכנס למחסן שלכם.

ארגון נוח וסדר בתוך המחסן – חשוב לבחור בחברה שמציעה עבורכם מחסנים שמאפשרים אחסון נוח, עם גישה קלה לכל החפצים ללא מאמץ. כשאתם בוחנים את המחסן בפעם הראשונה, שימו לב כיהוא מכיל מדפים לחפצים הקטנים, ואזורים בהם ניתן לאחסן פריטים גדולים בקלות מבלי לפגוע בפריטים עצמם או ביכולת התזוזה בתוך המחסן. בנוסף, אנשי מקצוע איכותיים יודעים לייעץ באשר לסידור נכון של כלל הפריטים במחסן.

מיקום נוח – העברת הפריטים למחסן היא תהליך הדורש השקעה של זמן ושל כסף. ככל שהמחסן יהיה קרוב יותראל ביתכם, גישתכם אליו תהיה קלה יותר והעברת החפצים תתבצע באופן מהיר ופשוט יותר. 

 

איחסון 2000 – הבחירה הטובה ביותר לאחסון תכולה

 

חברת אחסון 2000 מומחית באחסון תכולת בית מכל הסוגים. החברה מציעה מחסנים במגוון גדלים שתוכננו עלפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, עם אוורור מקסימלי וסידור פנימי נוח במיוחד. החברה מספקת אבטחה מלאה של 24 שעות לציוד שלכם ושירות ברמה גבוהה עם יחס אישי.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 632 רעננה, 4310601
טל': 073-7841756,  פקס: 7413001 - 09