אחסון דירות
 
 
 
073-7841756
 
צרו קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

האם בטוח לאחסן את הדירה בהעדרכם?

 
יש לא מעט מקרים שבהם עליכם לעבור לגור בחו"ל לתקופה מסוימת. זה יכול להיות מטעמי לימודים, מטעמי עבודה, או משום שבני הזוג שלכם צריכים לעבור לחו"ל מהסיבות הנ"ל, ואתם כמובן בעקבותיהם. מה שחשוב להבין ולזכור הוא, שתמיד כשאתם עושים רילוקיישן לחו"ל למספר שנים, אתם צריכים לחשוב מה תעשו עם כל הריהוט שנשאר בארץ. לכאורה, מה הבעיה פשוט להשאיר אותו בדירה? אלא שיש כאן סיכון שהדירה תיפרץ בהיעדרכם ותישדד. כמובן שאתם לא צריכים לקחת אתכם את הריהוט לחו"ל, ולכן הפתרון הטוב ביותר, הוא לבחור בשירותי אחסנה לטווח ארוך.
 

מדוע שירותי האחסון הם הבטוחים ביותר?

 

●לא משאירים את הדירה עם הפריטים - קודם כל, צריך לזכור כי פרצה קוראת לגנב ומבחינה זו, אחסנה לטווח ארוך פותר לכם את עניין הדירה. בעצם, כך אתם תוכלו להבטיח שהדירה תהיה ריקה לגמרי. כך, אפילו אם פורץ ינסה להיכנס לדירה שלכם - הוא יתאכזב, משום שיגלה שלא נשאר לו דבר לשדוד, כי הפריטים שלכם נמצאים במקום אחר לחלוטין.

●שמירה על מה שמאוחסן - בשירותי אחסנה לטווח ארוך, כמובן שיש שמירה מקיפה על התכולה של הדירה שלכם, ועל המחסנים בכללם. יש כמה אמצעים שחברת האחסון מפעילה כדי לשמור על הפריטים שלכם. זה כולל בין השאר שמירה אנושית, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. זה כול לגם מצלמות אבטחה שעוקבות אחרי כל אדם עושה צעד במחסנים, מערכת אזעקה שפועלת ישירות במקרה של פריצה, ובקיצור - כל מה שתם צריכים בשביל לקבל את ההגנה המלאה ביותר על המחסן.

 

וככה אתם יכולים לעבור בראש שקט

 
אם כן, במידה ואתם צריכים לעבור לחו"ל, אתם יכולים להיות רגועים. שירותי אחסנה לטווח ארוך הם אלו שיספקו לכם את ההגנה המתאימה על תכולת הדירה, ואתם תוכלו בבוא העת לחזור לארץ, ולהוציא חזרה את כל תכולת הדירה.
 
לאחסן את הדירה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 632 רעננה, 4310601
טל': 073-7841756,  פקס: 7413001 - 09