אחסון דירות
 
 
 
073-7841756
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחסנים להשכרה

 
אנו בחברת איחסון 2000 רואים עצמנו מחויבים למתן שירות אחסון דירות ועסקים, תוך מתן מענה מקיף ואיכותי לכל צורכי לקוחותינו. לרשותנו מבחר גדול של מחסנים להשכרה, בכל הגדלים והתנאים, בהתאם לצורכיכם. ניסיוננו הרב והמערך הלוגיסטי הנרחב שלנו, מאפשר לנו לעמוד לשירותכם בכל עת, ולהעניק שירות בכל סדר גודל – מאחסון דירות ועד לאחסון תכולה של מחסנים גדולים.
 

אין הדבר משנה אם דרושים לכם שירותי אחסון דירות לפרק זמן קצר או ארוך, או אם הנכם ארגון עסקי או מוסדי המעוניין במחסנים להשכרה, הנציגים שלנו ידאגו שהתכולה שלכם תזכה ל"אירוח ברמת 5 כוכבים". השקט והביטחון שלכם הם האחריות שלנו ובהם מתבטאת הצלחתנו.
 

מחסנים להשכרה בכל הגדלים

 
המחסנים שלנו, באיחסון 2000 נמצאים במבנה חדיש, מאוורר ומוגן בפני תנאי מזג האוויר ומפגעים טבעיים אחרים, כגון לחות ומזיקים. המחסנים נמצאים תחת שמירה 24 שעות ביממה וניתן עליהם ביטוח מלא. בנוסף, מכיוון שהמפתח למחסנים להשכרה נמסר לידי הלקוח, ביכולתו להיות סמוך ובטוח שלא ייעשה שימוש לא ראוי בחלל האחסון ששכר ו/או ברכוש עצמו.

 

מה כולל השירות של איחסון 2000

 
בנוסף לשירותי אחסון דירות ומחסנים, אנו מספקים גם שירותי אחסון לחפצים אישיים ולעיזבונות, שירותי אחסון מסמכים וארכיונים, שירותי אחסון תכולה של סחורות, עיקולים ומלאי ועוד. כחלק ממחויבותנו לשביעות רצונכם המלאה, תזכו אצלנו לקבל מפתח אישי וגישה נוחה למטען שלכם בכל מועד שתרצו.

אנו בחברת איחסון 2000 נעמיד לרשותכם חברת הובלות מקצועית ומהימנה על מנת שתעזור לכם להוביל את הציוד שלכם בזהירות וברגישות רבה מן המקום בו הוא הוא נמצא ועד יחידת האחסון החדשה שלכם. 

 
איחסון 2000 - מחסנים להשכרה
 

מחסנים להשכרה – לא רק לעשירון העליון

 
מעבר לתנאים האיכותיים והמוקפדים ולמחסנים המרווחים של איחסון 2000, המסירות לשירות אמין ואדיב הינה חלק מחבילת השירות. עובדי החברה מנוסים ביותר ומסורים לניצול נכון ולאחסון נכון של כל פריט ופריט. גם המחסן השמור ביותר והיקר ביותר, לא יוכל לעצור הרס של רכוש אשר אינו מאוחסן כהלכה. מומחי האחסון שלנו, מבצעים כל אחסון כמלאכת מחשבת, העונה למספר רב של שיקולים שימנעו גרימת נזקים מיותרים לרכוש. איכות זו אינה נובעת מתוך התנאים המתקדמים, אלא מתוך המסירות והמקצועיות של העובדים שלנו.

מעוניינים לשמוע עוד על שירותי אחסון דירות או על מחסנים להשכרה? זקוקים לייעוץ ולהכוונה? פנו אלינו, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולהעניק לכם שירות לאורך כל הדרך.
 
 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירות מחסנים להשכרה חייגו כעת: 073-7841756
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 632 רעננה, 4310601
טל': 073-7841756,  פקס: 7413001 - 09