אחסון דירות
 
 
 
073-7841756
 
צרו קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחסנים להשכרה ברעננה

 

אם אתם מחפשים מחסנים להשכרה ברעננה – אתם בדיוק במקום הנכון.

 

איחסון 2000 – חברת אחסנה מקצועית, מספקת שירותי אחסון בכל אזור השרון, ומשרתת לקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים מהאזור כולו, הזוכים לקבל שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר משתלמת עבור מחסנים להשכרה ברעננה 
חייגו עכשיו 7408250  - 09 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

כשאתם מחפשים שירותי אחסנה אתם צריכים אותנו.

 

אנחנו מציעים לכם מחסנים להשכרה ברעננה שיספקו לתכולה שלכם את ההגנה הטובה ביותר ולכם – את האפשרות לישון בשקט.

מחסנים מרווחים – ברשותנו שטחי אחסנה גדולים במיוחד המחולקים לשטחי אחסון רבים. כל שטח מוקצה ללקוח אחר, כך שאתם נהנים מפרטיות מלאה וזוכים לנגישות בלעדית אל הציוד שלכם.

מחסנים מאובטחים – המחסנים להשכרה ברעננה שאנחנו מפעילים מאובטחים 24 שעות ביממה הן באמצעות מערכת אזעקה משוכללת והן על ידי שומר. התוצאה – המחסנים מוגנים מפני פריצות והציוד שלכם מוגן לגמרי.

תחזוקה שוטפת – אנו דואגים לבצע ניקיון יסודי במחסן אחת לתקופה, כולל הדברת מזיקים ווידוא מצב האיטום והבידוד של המבנה על מנת להבטיח שלא יחדרו אליו קרני שמש, רטיבות או לחות העלולים לפגוע בציוד. 

ביטוח מלא על התכולה – לכל צרה שלא תבוא, אנו מספקים לכל לקוחותינו ביטוח מלא על התכולה, כך שבכל מקרה שייגרם נזק במהלך תקופת האחסנה תקבלו את הפיצוי המגיע לכם.

כל היתרונות הללו הופכים את המחסנים שלנו לבחירה הטובה ביותר עבורכם, כשאתם מחפשים מחסנים להשכרה ברעננה בפרט ובאזור השרון בכלל.
אם תרצו לקבל המלצות של לקוחות – נשמח להפנות אתכם, ובכל מקרה נשמח שתגיעו לסיור התרשמות במחסנים שלנו, כי אין כמו מראה עיניים.
 

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור מחסנים להשכרה ברעננה חייגו כעת: 073-7841756
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 632 רעננה, 4310601
טל': 073-7841756,  פקס: 7413001 - 09