אחסון דירות
 
 
 
073-7841756
 
צרו קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי אחסון לעסקים

 

שירותי אחסון לעסקים – עושים עסק טוב

 
אם אתם בעלי עסק וזקוקים לאחסון סחורה; אם אתם יבואנים שצריכים מקום לאפסן בו את הציוד עד שיישלח אל הלקוח הסופי; אם אתם צריכים פתרון לרהיטים ולחפצים שאתם מתכוונים להציב במשרד שלכם שטרם נבנה – אתם צריכים שירותי אחסנה לעסקים.
 

לדעת שהרכוש שלכם בידיים טובות

 
כשאתם מחפשים מקום שבו תוכלו לשמור על החפצים והסחורות שלכם, אתם בוודאי מעוניינים שזה יהיה מקום שבו הציוד יישמר בצורה הטובה ביותר. לכן, חשוב שכשאתם בוחרים חברה שתספק לכם את השירות, תקפידו על הפרמטרים הבאים:

מקום נגיש – חשוב מאוד שהמחסן ימוקם בסמוך למקום מגוריכם או במיקום שתוכלו להגיע אליו בקלות. כך תוכלו להוסיף פריטים או להוציא פריטים בקלות יחסית, בלי שהדבר יגזול מכם זמן חשוב ויקר.

מקום מאובטח – ממש כמו בתחום של אחסון דירות, גם כשמדובר בשירותי אחסון לעסקים חשוב מאוד שהמחסן יהיה מאובטח בצורה הטובה והיעילה ביותר. שומר שנמצא בכניסה ו/או סיורים ליליים של מאבטחים ו/או מערכת אזעקה המותקנת במקום ומחוברת למוקד – הם פרמטר שאי אפשר לוותר עליו. אחרי הכול, אתם בוודאי מעוניינים שכשתגיעו לקחת את הציוד שלכם – כולו יהיה שם בשלמותו...

ביטחון מלא – מלבד העובדה שהמקום עצמו צריך להיות מאובטח, כדאי שהגישה לציוד עצמו תתאפשר רק לכם. שכירת מחסנים בגודל המתאים לצורכי האחסנה שלכם יכולה להוות פתרון מצוין, שכן המפתח נמצא בידיכם ורק אתם או מי מטעמכם יכולים לגשת לציוד.

מקום נקי ומסודר – חשוב מאוד שהמחסן יהיה נקי, מסודר ואטום לחדירת קרני שמש, רטיבות ומזיקים. זאת על מנת שהציוד שלכם לא ייפגע ושתקבלו אותו בחזרה בדיוק באותו מצב שבו הכנסתם אותו.
 
שירותי אחסון לעסקים
 

אחסון 2000 – כי אחסנה זה העסק שלנו

 
אם אתם צריכים שירותי אחסון לעסקים, יש לנו את הפתרון הטוב ביותר עבורכם: מחסנים להשכרה בכל גודל רצוי, המתאימים הן לאחסון דירה והן לאחסון ציוד וסחורות. השטח מאובטח 24 שעות ביממה והמחסנים עצמם אטומים, נקיים ומסודרים, כך שכשתסתיים תקופת השירות תקבלו אותו בדיוק במצב שבו הכנסתם אותו.

אחריות, אמינות ואדיבות הן מילות המפתח בשירות שלנו, ויחד עם הניסיון רב השנים שלנו בתחום מביאות לכך שאצלנו תקבלו את הטוב ביותר.

לקבלת פרטים נוספים אודות השירות – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 632 רעננה, 4310601
טל': 073-7841756,  פקס: 7413001 - 09