אחסון דירות
 
 
 
073-7841756
 
צרו קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי אחסנה למסעדות

 

זקוקים ליותר מקום בעסק? היעזרו בשירותי אחסנה מתקדמים

 


כל מי שמנהל חברה מצליחה של הסעדה או שירותי קייטרינג לאירועים ודאי נתקל לא פעם בצורך לפנות מקום בתחומי העסק שלו. כדי לאפשר לטבחים ויתר העובדים חופש פעולה מלא, מומלץ לאחסן פריטים שאינם מיועדים לשימוש יומיומי במחסן מושכר ייעודי לצורך כך. חשוב להקפיד לשכור מחסן מחברה אמינה אשר תתחייב לשמור על הציוד יקר הערך שלכם, וכן לנסות ולשכור מחסן שיהיה קרוב ככל הניתן אל אזור הפעילות המרכזי של החברה. ככל שהגישה אל המחסן פשוטה וקלה יותר, כך תוכלו להפקיד בו יותר ויותר ציוד אשר יהיה זמין לרשותכם בעת הקמת האירוע הבא. 
 

כיצד תוכלו להיעזר בשירותי אחסנה בתחומי הקייטרינג וההסעדה?

 
 


· אחסון של רהיטים וציוד עודף – חלק מהציוד של עסקי ההסעדה תופס מקום רב, ולפיכך נדרש מקום ייעודי לאחסן אותו בין אירוע לאירוע. במחסן שתשכרו תוכלו למשל להפקיד כיסאות ושולחנות עודפים וכן כלי מטבח דוגמת מחבתות או סירי ענק. 


· אחסון של פריטים עונתיים וקישוטים – בעיקר בתחום הקייטרינג, לעונת השנה ישנה השפעה אדירה על עיצוב המקום ועל הכלים בהם יש צורך לעשות שימוש. במחסן תוכלו להפקיד למשל את אביזרי החימום והקירור של העסק, סידורי שולחן מרכזיים, תפריטים אשר משתנים מעונה לעונה וכו'.  


· אחסון מלאי מזון הניתנים לשימור – חלק מן המוצרים בהם נעשה שימוש בתחומי הקייטרינג וההסעדה ניתנים לאחסנה גם לטווח הרחוק. בין אם מדובר בקופסאות שימורים, אריזות מזון סגורות או אפילו בקבוקי יין ושתייה – כל אלה ניתנים לאחסון במחסן ייעודי המותאם לכך. 

 
 
 
שירותי אחסנה למסעדות וקייטרינג
 
 
 

איחסון 2000 – שירותי אחסנה מקצועיים ואמינים

 

כדי להימנע מעוגמת נפש ומהוצאות כלכליות מיותרות, מומלץ להיעזר אך ורק בשירותיה של חברת אחסנה מקצועית ומנוסה דוגמת חברת איחסון 2000. רק חברה אמינה ובעלת וותק בתחום תדע כיצד לשמור על הציוד יקר הערך שלכם בצורה הטובה ביותר – החל מהגנה מפני פריצות וגניבה, דרך שמירה נכונה מפני פגעי מזג האוויר, וכלה בהגנה מפני מזיקים ומכרסמים. אם אתם מעוניינים בשירותי אחסון עבור הקייטרינג או המסעדה שבבעלותכם – אל תהססו לפנות אל חברת איחסון 2000 ולקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר בשוק. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ת.ד 632 רעננה, 4310601
טל': 073-7841756,  פקס: 7413001 - 09